OFERTA DLA HOTELI I AGROTURYSTYKI

ORAZ DLA OSÓB WYNAJMUJĄCYCH INNE OBIEKTY DO WYPOCZYNKU

Ujęcia z drona hoteli lub gospodarstw agroturystycznych to dobra droga, by zaprezentować potencjalnym gościom miejsce ich urlopowego pobytu. Tego typu ujęcia niewątpliwie wpływają na atrakcyjność oferty. Potencjalni goście, zanim podejmą decyzję o rezerwacji, bardzo chętnie zobaczą hotel lub gospodarstwo agroturystyczne ujęte z lotu ptaka. Zmontowany film zawiera powolne i płynne ujęcia obiektu/ów: okrążenie, najazdy. Zawarte są nazwy obiektów i logo, jeśli występuje. Przedstawione jest też otoczenie oraz atrakcje, takie jak jezioro, łowisko itp.

Ujęcia w korzystnych warunkach pogodowych i oświetleniowych

Atrakcyjne ujęcia filmowanego obiektu

Prezentacja otoczenia obiektu

Atrakcyjny i nieabsorbujący podkład muzyczny

Zdjęcia wykonane są w technice HDR. Dzięku temu przedstawienie wszystkich szczegółów hotelu lub agroturystyki zarówno w oświetlonych obszarach jak i w cieniach. Dzięki przemyślanej edycji każde zdjęcie jest przygotowane w taki sposób, by uwagę przyciągał obiekt oraz jego otoczenia.

Przygotowane filmy i zdjęcia z drona, można wykorzystać w ogłoszeniach w serwisach rezerwacyjnych, na stronie internetowej lub w socialmediach.

Dodatkową usługą jest wykonanie zdjęć zewnętrznych i wewnętrznych obiektu. Sporo miejsc oferujących wypoczynek dla gości, nie przywiązuje uwagi do atrakcyjnych zdjęć. Obok ujęć z drona, również schludne, edytowane zdjęcia, mają wpływ na wybór właśnie tego miejsca do wypoczynku.