OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Zobacz jak wyglądają filmy i zdjęcia inwestycji deweloperskich

Ujęcia z drona mogą zobrazować postępy w pracach budowlanych osiedla lub budynku. Zarówno potencjalni klienci jak i mieszkańcy czekający na odbiór swojej nieruchomości, bardzo chętnie zobaczą powstające budynki z ciekawej perspektywy. Ujęcia robione są w jak najkorzystniejszych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Dzięki temu nawet niefotogeniczny plac budowy, będzie prezentował się atrakcyjnie. Zmontowany film zawiera powolne ujęcia całego placu jak i konkretnych budynków. Możliwe jest też naniesienie na śledzone obiekty, animowanej informacji o postępach procentowych lub liczbowych.

Ujęcia w korzystnych warunkach pogodowych i oświetleniowych

Atrakcyjne ujęcia filmowanej inwestycji: okrążenia, najazdy, oddalenia

Śledzenie poszczególnych budynków z naniesieniem informacji o postępach

Atrakcyjny podkład muzyczny nie odwracający uwagi od tematu ujęcia

Zdjęcia wykonane w technice HDR, pozwalają na dobre przedstawienie wszystkich szczegółów budowy, zarówno w oświetlonych obszarach jak i w cieniach. Dzięki przemyślanej edycji każde zdjęcie jest przygotowane w taki sposób, by uwagę przyciągały budynki. Otoczenie również ma znaczenie i jest przyjemne w odbiorze, ale nie rzucające się w oczy i nieodciągające uwagi od głównego obiektu zdjęcia.

Przygotowane filmy i zdjęcia z drona, można wykorzystać na stronie internetowej, w mediach społecznościowych jak i na stronie internetowej. Sprawdzą się też jako uzupełnienie dokumentacji budowy.

Dodatkową usługą jest wykonanie zdjęć zewnętrznych z poziomu ziemii oraz zdjęć wewnętrznych obrazujących postępy prac lub ukończenie poszczególnych mieszkań/apartamentów

Zobacz koniecznie: